вверхвниз

Підставка для телефонів 001 біла
106 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00520
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
Універсальна акрилова підставка товщиною 3мм для телефону — це стильний, міцний та мінімалістичний аксесуар для зручного розміщення гаджета на робочому столі. Вона ідеально підходить як для щоденного домашнього використання, так і для оформлення вітрин магазинів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴





