вверхвниз

Чорна Підставка для еклерів на 10 шт
405 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00512
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для їжі |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 30 мм |
Створіть бездоганну презентацію ваших десертів за допомогою професійної підставки. Завдяки продуманій конструкції з нахилом, кожен еклер ідеально видно покупцеві, що стимулює імпульсивні продажі.
Переваги:
- Матеріал: прозорий, білий, чорний акрил, товщиною 3 мм який не відволікає увагу від самих тістечок.
- Гігієнічність: Легко миється та дезінфікується, відповідає нормам харчової промисловості.
- Економія місця: Ступінчаста форма дозволяє розмістити велику кількість десертів на обмеженій площі вітрини.
Переваги:
- Матеріал: прозорий, білий, чорний акрил, товщиною 3 мм який не відволікає увагу від самих тістечок.
- Гігієнічність: Легко миється та дезінфікується, відповідає нормам харчової промисловості.
- Економія місця: Ступінчаста форма дозволяє розмістити велику кількість десертів на обмеженій площі вітрини.
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴



